Ahmed Khane – Kursiyer Görüşleri

Kursiyer Görüşleri Kursiyer Görüşleri : Üniversite onaylı sertifika programlarından Python eğitimi aldım. Kendimi geliştirmek ve güncel programlama dillerinden en çok kullanılanlardan olan Python eğitimini tamamladıktan sonra yapılan sınavdan da tam puan alarak üstün başarı belgemi aldım. Bu belge iş bulmamda çok faydalı oldu. Sadece sertifika olarak bakmadan eğitimin bana kattığı şeyler şu an çalıştığım projelerin temelini oluşturuyor. Uygun fiyatı ve bu fiyata sunduğu içerik tam anlamıyla müthiş.  Düşünen arkadaşlar gönül rahatlığıyla alabilir. Sevgiler.

Didem Yılmaz – Kursiyer Görüşleri

Kursiyer Görüşleri Kursiyer Görüşleri : İçinde bulunduğumuz salgın ve izolasyon günlerinde, uzun zamandır merak ettiğim bir konu olan yapay zeka uygulamaları ve makine öğrenmesi konusunda kendimi geliştirmek ve evde geçirdiğim süreci verimli hale getirmek istedim. İnternetten yaptığım araştırmalar sonucunda Vektörel Grup Uzaktan Eğitim kurumunu buldum. Bu kurumun diğer uzaktan eğitim sistemlerine göre çok daha köklü olduğunu öğrendikten(Tabi fiyat avantajı da olduğunu söylemem gerek 🙂 ) sonra Python Eğitimini buradan almaya karar verdim. Eğitimin uygulama ve teorik kısımları çok güzel anlatılmıştı. Eğitimin kurgulanması ve görüntü kalitesi de çok hoşuma gitti. İbrahim beyin anlatımı gerçekten çok açık ve net. Emeği geçenlere teşekkür ederim.

Ali Öz – Kursiyer Görüşleri

Kursiyer Görüşleri Kursiyer Görüşleri : Eğitimi araştırırken bir çok yerden bilgi aldım. Ancak aralarında hem eğitim danışmanlarının tavrı hem de eğitim hakkındaki bilgilendirmedeki doğru yönlendirmeleri sayesinde burada karar kıldım. Eğitimlerim hemen başladı, kısa süre içinde doğru bir karar verdiğime kanaat getirdim. Söylendiği gibi gerek içerik kalitesi gerekse eğitimin kapsamı gerçekten çok tatminkar. Eğitim sonunda verilen sertifikaların da geçerliliği beni çok mutlu etti. Python eğitimini almak isteyen arkadaşlar tavsiye ederim. Teşekkürler.

Emre Ceylan – Kursiyer Görüşleri

Kursiyer Görüşleri Kursiyer Görüşleri : Vektörel Grup Uzaktan Eğitim'den Python Eğitimi aldım. Hem örneklerinden hem konu anlatımından gerçekten çok memnun kaldım. Sadece uygulamalarla bile oldukça fazla şey öğrenmek mümkün. İbrahim hocanın anlatımı ve konuyu ele alışı gerçekten çok iyi. Python eğitimi almayı düşünen herkese içtenlikle tavsiye ederim. Saygılar.